Geospatial

Töökeskkond, kus kõik on võrdsed

”Ei ole tunnet, et Andres on ülemus ning kõik teised on alluvad. Pigem oleme kõik üks tervik.” Nende sõnadega iseloomustavad töötajad Geospatiali juhi Andres Kärki suhtumist meeskond. Inimesed hindavad paindlikkust ja võimalust teha kaugtööd ning planeerida oma aega ise. Ettevõtte juht Andres on selleks soodsa keskkonna loonud. 

Inimeste jaoks on olulisel kohal ka Geospatiali mõnus seltskond. Tiimis ei ole pingeid ning kõik töötavad ühise eesmärgi ja lahenduste nimel. ”Ei otsita süüdlast, vaid lahendusi,” kirjeldab Maila Geospatiali kokkuhoidvat meeskonda. 

Katrin suundus ettevõttesse tööle aastal 2010, ametilt on ta juhtiv arendusspetsialist. Kogemust on naisel omajagu, ise kirjeldab ta end kui Hunt Kriimsilma. Tehtud on nii mõndagi ning palju on veel teha. Katrinit köidab töö juures võimalus panustada erinevatesse põnevatesse arendustöödesse. Sarnaselt kõigi teiste Geospatiali meeskonna liikmetega, väärtustab ka tema tugevalt ühtehoidvat tiimi ning kuna kollektiiv koosneb väga erinevas vanuses liikmetest, siis ka see avardab maailmapilti.

Ettevõttes nii õppimise, kui ka arenguvõimalustest juba puudust ei tule. Selja taga seisab toetav meeskond ja usaldav juht. Geospatialis väärtustatakse kogemusi ning know how-d, sõltumata vanusest, samuti on hoitud iga meeskonnaliige. Meeleldi veedetakse koos aega ka väljaspool tööd. Mõnel korral aastas toimuvad ka ühisüritused. Nii on kollektiiviga käidud curlingut mängimas, õhtust söömas ja ka lihtsalt tehtud väljasõite, et linnakärast eemale saada. ”Kõik mõistavad nalja ja on ühel lainel, koos tunneme end vabalt,”