Geospatial

Pakume tarkvara hooldus- ja haldusteenuseid nii meie poolt loodud süsteemidele kui ka mitmetele vabavaralistele süsteemidele.

Haldame järgmisi vabavaralisi süsteeme

  • QGIS GIS desktop lahendus on vabavaraline  ja avatud lähtekoodiga platvorm, mille funktsionaalsus on hästi laiendatav lisarakenduste abil. QGIS-i funktsionaalsus võimaldab andmevahetust  teiste süsteemidega ja on ülemaailmselt levinud erinevates valdkondades sh munitsipaalettevõtted, tehnovõrke haldavad ettevõtted, haridus- ja uurimisasutused.
  • PostgreSQL on väga laialt levinud, töökindel  ja võimas vabavaraline objekt – relatsiooniline andmebaasisüsteem, mida on aktiivselt arendatud aastakümneid.
  • PostGIS on laiendus, mis lisab PostgreSQL andmebaasile geoinfo salvestamise ja ruumianalüüside võimaluse. PostGIS on tunnistatud OGC nõuetele vastavaks lahenduseks.
  • Geoserver, Mapserver, QGIS server – Vabavaralised kaardiserverid OCG standarditele vastavate kaarditeenuste (WMS, WFS, WFS-t, WMC , WCS, GML) loomiseks.

 

Lisaks eelpool toodud süsteemidele pakume ka süsteemide majutusteenust nii Linux kui ka Windows operatsioonisüsteemidel töötavatel virtuaalsetel privaatserveritel (VPS).

Võta meiega ühendust!